Податківці радять звертатися за консультаціями виключно письмово. Відео

Економіка15 квітня 20117870

Представники ДПА у Львівській області радять підприємцям звертатися за консультаціями виключно письмово. Про це в ефірі ток-шоу «Відверта розмова» заявив заступник голови ДПА обласні Микола Князевич.

За словами М.Князевича, телефонні, Інтернет-консультації добре застосовуються для загальних речей. «Коли справа стосується деталей, значення має кома, тому до предметних телефонних консультацій в таких випадках я ставлюся скептично. Є податкова консультація. У письмовій формі платник звертається, і податкові органи надають консультацію. В такому випадку, якщо навіть податківець дав неправильне роз’яснення, бізнесмен не нестиме за це відповідальності. Головне мати документальне підтвердження», - наголосив Князевич.

 

Ток-шоу «Відверта розмова» провело експеримент. Озброївшись запитаннями від підприємців, зателефонували у міську податкову довідку. Відповіді на своє запитання, як і говорили бізнесмени, там не отримали.


Голова профспілки галузі вантажних перевезень Євгенія Вангала зазначила, що лякає підприємців не стільки податкові зміни, як нерозуміння, як їх застосувати на практиці. Підприємці заявляють, що у податковій дають дуже суперечливі трактування норм Податкового кодексу.

«Наприклад, зараз виникла проблема із тим, що може, а що ні включати у свої витрати підприємець, який працює на загальній системі оподаткування. Так от, Податковий кодекс і податкова адміністрація дають абсолютно різні роз’яснення», - заявила редакції ток-шоу «Відверта розмова» голова профспілки галузі вантажних перевезень Євгенія Вангала.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук