Податкові надходження до бюджету Львівщини за І квартал виконані на 96%

Економіка8 квітня 20118010

Згідно з орієнтовними показниками, за І квартал цього року дохідну частину бюджету Львівської області на 2011 рік за податковими надходженнями виконано на 96%, повідомив голова бюджетної комісії Львівської обласної ради Ярослав Качмарик.

«На жаль, ризики щодо надходжень до бюджету, зокрема, податкових надходжень, були виправданими. Нагадаю, що згідно з проектом бюджету на 125% зростають податкові надходження. Вони зростають, але не такими шаленими темпами, тобто планові надходження не виконуються. Орієнтовно було 96% надходжень за перший квартал», - зазначив Ярослав Качмарик під час прес-конференції у Львівській обласній раді 8 квітня.

Окрім того, голова бюджетної комісії повідомив про те, що на наступній сесії облради комісія деталізує заходи згідно із збільшенням видаткової частини бюджету на більш ніж 90 млн грн (нагадаємо, що таке рішення депутати прийняли на сесії 29 березня). Також Качмарик повідомив, що суми, спрямовані на фінансування програм, не зменшуються, а подекуди навіть збільшуються – зокрема, у соціальній сфері.

Водночас Ярослав Качмарик нагадав, що під час сесійного засідання 4 квітня Львівська обласна рада звернулася до Кабінету міністрів з проханням переглянути Бюджетний кодекс задля забезпечення належного фінансування агропромислового комплексу. Наразі за цільовою програмою, за його словами, на одного жителя села на Львівщині припадає лише 5 грн.

«Очевидно, що ми повинні думати стратегічно, на майбутнє, і тому, хоча Бюджетний кодекс не передбачає розробку бюджетної резолюції на рівні області, ми над таким документом працюємо і будемо пропонувати його на затвердження обласній раді. Бюджетна резолюція у Львівській області буде містити цілу низку макроекономічних показників розвитку Львівщини, оскільки їх фактично немає ніде, стратегічне планування у Львівській області відсутнє», - додав Качмарик.

За його словами, бюджетна комісія буде дбати насамперед над дохідною частиною бюджету – на відміну від попередніх скликань обласної ради, коли депутати цікавилися насамперед видатковою частиною. З цією метою, наголосив Качмарик, комісія готова співпрацювати, зокрема, з Податковою адміністрацією у Львівській області.

Як інформував ZAXID.NET , за січень 2011 року бюджет Львівської області за надходженнями був невиконаний на 5 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук