Податковий кодекс – це продовження 15-річного жаху, – депутат

Економіка29 червня 20102740

«Новий проект Податкового кодексу, який підготував Уряд Азарова-Януковича, є черговим продовженням 15-річного жаху, що має в народі назву «азаровщина». Про це заявив депутат Івано-Франківської обласної ради Юрій Романюк.

На його думку, "окрім багатьох спірних та неприйнятних новацій "маркшейдера" є одна, яка викликає глибоке занепокоєння та обурення". Йдеться про введення податку на депозит простих громадян, які тримають залишки своїх мізерних заощаджень на "чорний" день, повідомив власкор ZAXID.NET .

"Переважна частина вкладників в Україні – це малозабезпечені, пенсіонери та люди похилого віку. Водночас Уряд Януковича-Азарова не збирається вводити анонсований податок на розкіш, якого в Податковому кодексу немає взагалі", – стверджує Романюк.

"Уряд Азарова, замість того, аби всіляко стимулювати внески громадян на депозити і створити для цього сприятливі умови, своїми новаціями відлякує і стимулює відтік вітчизняного капіталу з банківської системи і у такий спосіб обезкровлює її фінансово-кредитні ресурси", - переконаний депутат.

"Натомість, - переконаний Романюк, - Азаров залучає під високі відсотки іноземні кредити від Росії та МВФ, обкладаючи українців та вітчизняну економіку неприйнятними обтяженнями. Таким чином, за рахунок стягнення податку з депозитів, він збирається розраховуватись за високі відсотки по кредитах, взятих в Росії та МВФ".

Нагадаємо, 17 червня Верховна Рада України ухвалила в першому читанні проект Податкового кодексу, внесений на розгляд парламенту Кабінетом міністрів.

23 червня Президент України Віктор Янукович, виступаючи на розширеному засіданні Кабінету міністрів України, заявив, що проект Податкового кодексу в нинішній редакції не матиме підтримки у Верховній Раді і потребує серйозного доопрацювання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук