Податковий кодекс пройде експертизу, – Янукович

Економіка22 червня 20101691

Президент України Віктор Янукович наголошує, що остаточне ухвалення нового Податкового кодексу можливе лише після його ретельної експертизи та громадських слухань. Це він сказав сьогодні в інтерв’ю журналістам під час відвідування Національного заповідника «Хортиця» у Запоріжжі.

Президент висловив переконання, що прийняттю Податкового кодекса у другому читанні має передувати його вивчення на предмет врахування у цьому документі тих пропозицій, які готували розробники. Йдеться, зокрема, про громадські підприємницькі організації.

«Треба зробити ретельну експертизу. Тільки після того, як ми отримаємо її результати, буде прийнято рішення», – наголосив Глава держави. Водночас він висловив думку, що Податковий кодекс, безперечно, може вдосконалюватися і в майбутньому, повідомили ZAXID.NET у прес-службі Глави держави.

«Сьогодні не йдеться про те, що ми приймаємо будь-який документ, і після цього він, так би мовити, вже довічний. Ми будемо доопрацьовувати цей Кодекс до такого стану, коли він підтримуватиметься більшістю у Верховній Раді, і будемо його приймати. А якщо потрібні будуть до нього додатки чи якісь зміни, ми матимемо можливість, користуючись уже цим законом, його вдосконалювати», – підкреслив В.Янукович.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук