Податок на нерухомість мають сплатити 2667 мешканців Львівщини

До 1 липня фіскальні органи Львівської області підготували податкові повідомлення-рішення на сплату податку на нерухоме майно. Повідомлення з відповідним платіжними реквізитами отримають 2667 платників податку за місцем їх податкової адреси (місцем реєстрації).

Розраховували суми на підставі відомостей Держреєстру речових прав на нерухоме майно, до якого вводилася інформація про об’єкти нерухомості з 2013 року, інформує прес-служба ГУ ДФС у Львівській області.

Нагадаємо, цьогоріч фізичні особи сплачують податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за 2014 рік. Податок розрахують за період з 1 січня 2014 року до 31 березня 2014-го (включно) з понадпільгової житлової площі, а з 1 квітня 2014 року до 31 грудня 2014-го (включно) із загальної площі об’єкта житлової нерухомості.

Не обкладатимуть податком власників квартир до 120 кв. м, власників будинків до 250 кв. м та власників одночасно квартир і будинків до 370 кв. м, власників однієї дачі або садового будинку.

У разі незгоди або виявлення розбіжності щодо об’єкта нерухомості можна звернутися з оригіналами документів на нерухомість до фіскальних органів.

Податок потрібно сплатити впродовж 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення за місцем розташування об’єкта/об’єктів оподаткування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук