Податок на прибуток знижуватимемо на 1% в рік, - Азаров

Економіка14 червня 20102120

Уряд передбачив поетапне зниження податку на прибуток з підприємств з 25% до 20% у наступному році, а також до 17% у 2014 році поетапно – по 1% в рік. Про це сьогодні, 14 червня, в ефірі Першого національного повідомив прем’єр-міністр України Микола Азаров, коментуючи здобутки 100 днів правління нового уряду.

"Приємно, що саме наш уряд з 1 січня 2004 року розпочав податкову реформу. Тоді ми зменшили податок на прибуток з 30% до 25% - це найнижчий податок серед країн Європи. З того часу пройшло 6 років – чи зменшив хтось податки хоч на 0,5%? Ні. Зараз у нас дефіцит бюджету, для того, щоб зменшити дефіцит, ми подаємо на розгляд парламенту Податковий кодекс, котрим продовжимо політику зниження податків", - зазначив Микола Азаров.

"Знижуючи податки, ми свідомо йдемо на ризик, однак розраховуємо, що це стимулюватиме нашу економічну систему. Інвестори побачать, що в країні стабільна політична система, що влада закладає курс на зниження податків. Розрахунок ми робимо на те, що інвесторам це сподобається, вони прийдуть і це дасть нам компенсацію", - зазначив Микола Азаров.

За словами Миколи Азарова, також згідно з новим Податковим кодексом планується зменшити кількість загальнонаціональних податків з 29 до 17. Також планується скасувати 10 місцевих податків і зборів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук