«Політика крутить його туди-сюди», - Ада Роговцева про Кобзона

КультураДарина Цвях, 29 жовтня 201438252

Народна артистка СРСР і України Ада Роговцева прокоментувала візит російського співака Йосипа Кобзона на схід України. Коментар артистки опублікувало видання «Гордон».

«Кобзон давно відірвався від усього. Він так давно займається політикою, що політика крутить його туди-сюди. Він дуже проросійський українець, у нього все з Росією пов'язано. Кожна клітинка його творчості, життя і всього на світі пов'язана з Росією. У Кобзона не залишилося в душі нічого українського. Те, що він приїхав у Донецьк і в «ЛНР», так він же приїхав до людей. Звичайно, його не треба пускати, але ось у людей, напевно, була хоч якась віддушина. Біс його знає! На це запитання я не знаю відповіді. Чому він приїхав, я знаю. Він приїхав до людей співати. Порив-то у нього добрий. Він поїхав до людей співати. Але він виконав гімн Новоросії?! Йо... твою мать! Я не хочу про це ні чути, ні говорити. Тому що, крім «йо... твою мать» нічого й не скажеш!» - обурилася Роговцева.

Нагадаємо, 27 жовтня Кобзон у Донецькому національному академічному театрі опери та балету ім. Солов'яненка заспівав гімн «ДНР».

Напередодні, радник голови СБУ Маркіян Лубкіський наголосив, що Кобзону заборонений в’їзд в Україну.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук