Політв’язень Олег Сенцов у новому листі розповів про своє здоров'я

Олег Сенцов у листі актрисі Риммі Зюбіній повідомив, що почуває себе нормально, незважаючи на 51-й день голодування

КультураАндрій Стець, 7 липня 20182810
Олег Сенцов голодує в російській в'язниці

Українська актриса Римма Зюбіна отримала новий лист від ув'язненого в Росії режисера Олега Сенцова. Про це в суботу, 7 липня, вона написала в соцмережі Facebook.

Датований лист 3 липня.

«Риммо, привіт! Дякую за черговий прекрасний лист. Не дивуйся, що відповідь приходить нескоро. Це ж не звичайна електронна пошта, яка приходить на мій ноутбук! Спочатку його читає цензор та інші зацікавлені особи, потім його роздруковують і віддають мені, і , може, не в той же день. Потім я пишу відповідь, і процедура повторюється в тому самому порядку. Так що якщо загалом відповідь приходить через тиждень, то це нормальна швидкість для цієї системи, тому що звичайні паперові листи з України йдуть місяць і стільки ж назад. Та й губляться часто, на відміну від електронних, долю яких можна відстежити», - написав Сенцов.

За його словами, із дзвінком та ж ситуація - «пробитися дуже складно».

«Там із-за кордону один автомат на весь табір. Тому, звичайно, пробуйте, але не факт, що до мене дійде черга. Або взагалі, чи такий дзвінок дозволять - сама розумієш, така ситуація навколо мене, і тут в тому числі, так що не парся, є ж листи!», - написав ув'язнений.

Він повідомив, що почуває себе нормально.

«Я почуваю себе нормально, незважаючи на 51-й день, звичайно, не так прекрасно, як може здатися деяким уповноваженим правозахисникам, моє здоров'я - кожен бачить те, що хоче бачити», - додав Сенцов.

Він також подякував українським акторам за постановку п'єси Номер.

«Взагалі, дякую вам усім за те, що ви робите. Сподіваюся, що спектакль вийде, і вийде хорошим. І за дитячий проект КлассАкт окреме спасибі. Дітки - це наше все, дітки - це ми в майбутньому, і добре, що ви про них дбаєте. Удачі! Обіймаю і поважаю. Олег. 3 липня 2018 року», - процитувала Зюбіна лист.

Як писав ZAXID.NET, політв’язень Олег Сенцов, незаконно засуджений в РФ до 20 років колонії, 14 травня оголосив голодування. Він вимагає звільнення усіх українців-політв'язнів Кремля. 28 травня Сенцов погодився на підтримуючу терапію.

Він почав голодувати перед Чемпіонатом світу з футболу, який проходить у Росії, щоб привернути увагу якомога більшої кількості людей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук