Більшість росіян не знають нічого про голодування Олега Сенцова

СвітВолодимир Пиріг, 28 червня 20182751

Переважна більшість росіян з тих, котрі взяли участь у соціологічному опитуванні, вперше почули про голодування українського режисера Олега Сенцова, незаконно засудженого в РФ до 20 років ув'язнення, від соціологів. Відповідне опитування провів у Росії «Левада-центр».

За даними опитування, 63% вперше почули про голодування українського режисера Олега Сенцова, «добре знають» про це лише 6% опитаних, 31% «щось про це чули».

21% опитаних повністю підтримують ідею підтримки обміну політв'язнями між Україною та Росією, 37% – «скоріше підтримують». Абсолютно не підтримують обмін політв'язнями 10% опитаних, ще 15% – «скоріше не підтримують». Не змогли відповісти 18% респондентів.

Опитування проводилося 22 - 26 червня 2018 року за вибіркою міського та сільського населення обсягом 1600 осіб віком від 18 років і старше у 136 населених пунктах в 52 суб'єктах РФ, методом особистого інтерв'ю.

Український кінорежисер Олег Сенцов голодує в російському ув’язненні з 14 травня і вимагає звільнення усіх політв’язнів. При цьому реальної інформації про стан здоров’я Сенцова немає: російська влада тричі не пустила до нього уповноважену Верховної Ради України з прав людини Людмилу Денісову, не дозволяє їй спілкування з ним по відеозв’язку і не надає його фото.

Сенцов перебуває в російському ув’язненні з серпня 2015 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук