Польща проситиме ЄС скасувати плату за роумінг для українців

Польща ініціюватиме перед Євросоюзом низку нових пропозицій для країн Східного партнерства, до яких входить і Україна

СвітВолодимир Пиріг, 21 квітня 20196910

Польща ініціюватиме низку нових пропозицій з боку ЄС для країн Східного партнерства для підвищення статусу цього проекту, розповів заступник міністра закордонних справ Польщі зі східних питань Марцін Пшидач в інтерв’ю місцевій агенції PAP, пише «Укрінформ».

«З одного боку йдеться про зближення правових систем країн-партнерів до європейських систем, про моніторинг їх поступу у втіленні європейського доробку. Друга пропозиція Польщі - це ставка на галузеву співпрацю», – заявив Пшидач.

Він визнав, що якщо країни Східного партнерства не можуть повністю адаптуватися до європейських стандартів, то це може бути зроблено, принаймні, в окремих секторах.

Прикладом таких дій він назвав, зокрема, скасування оплати за дзвінки в роумінгу, що відчули б на собі прості люди, зокрема українці, які проживають в Польщі. Іншим прикладом він назвав інвестиції в інфраструктурні проекти, що фізично зблизило б країни Партнерства до ЄС.

Пшидач зазначив, що можна було б також встановити ротаційне головування в рамках Східного партнерства, що збільшило б рівень відповідальності цих країн за подальший розвиток цієї ініціативи. Крім того, йдеться про дозвіл участі країн Партнерства в окремих форумах ЄС.

Нагадаємо, Східне партнерство у 2009 році ініціювали Польща та Швеція. Його мета – зблизити шість пострадянських країн (Україну, Грузію, Молдову, Азербайджан, Білорусь та Вірменію) з Європейським Союзом.

Також нагадаємо, що в країнах Євросоюзу раніше скасували плату за роумінг, що дозволяє жителям однієї країни Євросоюзу, перебуваючи в іншій країні Євросоюзу, телефонувати зі свого мобільного номера за «домашніми» тарифами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук