Польща розраховує на українські двигуни у спільному виробництві вертольотів

ЕкономікаАндрій Стець, 16 жовтня 20165001

Голова міністерства національної оборони Польщі Антоній Мацеревич заявив про можливість виробництва польсько-українського вертольота для армії. Як повідомляє «Польське радіо», наразі  переговори з українськими виробниками тривають.

«Польська армія потребує вертольотів. Особливо, беручи до уваги те, що відбувається на сході Польщі, що відбувається на східному фланзі НАТО. Звідти дійсно надходять дедалі тривожніші бурмотіння», – сказав польський міністр.

За його словами, наразі тривають переговори з українськими виробниками. Мацеревич запевнив, що нічого не стоїть на заваді, щоб «Польща і Україна не стали разом виробляти центральноєвропейський вертоліт».

«Це був би абсолютно новий дизайн, але на основі потенціалу окремих країн. Відомо, що українці мають дуже добрі двигуни, що виробляються на «Мотор Січ». Ми, в свою чергу, маємо можливість створювати складові оболонки, і так далі», – сказав Мацеревич.

«Існують різні можливості, які, разом зібрані, можуть дати дуже цікавий продукт, як для польських, так й інших країн Центральної Європи», – додав він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук