Польська компанія подала позов про перегляд контракту з «Газпромом»

ЕкономікаО.Г., 14 травня 20152090

Польська компанія PGNiG після 6-місячних переговорів про перегляд контракту подала позов до «Газпрому» у Стокгольмський арбітраж.

Як повідомляє «Економічна правда», виклик до суду направлено ВАТ «Газпром» і ТОВ «Газпром експорт» з метою перегляду умов довгострокового контракту від 25 вересня 1996 року.

«Переговори з «Газпромом» не дали повністю задовільного ефекту, тому рада PGNiG прийняла рішення про передачу справи на розгляд Арбітражного Суду. Це є однією з процедур, передбачених у контракті. Направлення справи через Арбітражний Суд не означає, що компанія не є, як і раніше, відкритою для діалогу зі своїм партнером. PGNiG готовий до укладення угоди, яка надасть компанії і її клієнтам вигідну і зіставну з ринковими умовами ціну», - йдеться в заяві PGNiG.

Передача спору до суду не виключає можливості проведення переговорів на комерційному рівні та мирової угоди з постачальником. «Дії, вжиті компанією PGNiG, спрямовані на адаптацію контракту до ситуації на європейському ринку природного газу», - зазначає польська сторона.

За даними російських ЗМІ, контракт на поставку газу в Польщу по газопроводу «Ямал-Європа» до 2022 року передбачає поставку до 10,2 млрд кубометрів газу на рік. У 2014 році «Газпром» поставив в Польщу 9,10 млрд кубометрів газу приблизно по $379 за тисячу кубометрів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук