Понад 10 млн грн надійшло від приватизації комунального майна Львова за I квартал

Економіка7 квітня 20091780

Понад 80 мільйонів надійшло у 2008 році від приватизації майна комунальної власності міста. Зокрема, у минулому році управління комунальної власності Львівської міської ради забезпечило надходження від приватизації комунального майна в розмірі 86 426 тис. грн. Це на 31 126 тис. грн. (56% більше) ніж у 2007 році та на 3 966 тис. грн. (5%) більше в порівнянні з 2006 роком.

"Одним з вдалих інструментів надходжень коштів в міський бюджет Львова є передача конкурсним шляхом приміщень комунальної власності в оренду", ─ зауважив начальник управління комунальної власності Львівської міської ради Євген Климович.

Станом на кінець березня управлінням комунальної власності проведено конкурс по переданню 55 об’єктів комунальної власності територіальної громади Львова в оренду, що перевищує кількісні показники за весь минулий рік на 20%.

Станом на 20 березня 2009 року кількість об’єктів комунальної власності, що на конкурсній основі була передана в оренду, сягнула вже 55. Сума орендної плати за користування цими об’єктами за місяць становить близько 54 тис грн., за рік - 650 тис грн., і саме такі суми отримуватиме міський бюджет за оренду до того часу вільних об’єктів, що не використовувались міським господарством.

При засіданні комісій щодо розгляду об’єктів враховуються в першу чергу інтереси мешканців. "Якщо об’єкти є в житловому будинку, ─ надається можливість самим мешканцям будинку взяти в оренду приміщення під господарські потреби", ─ підкреслив Є. Климович. Так в 2009 році 27 будинків отримали право на оренду об’єктів комунальної власності Львова для господарських цілей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук