Понад 80 фанатів київського «Динамо» отримали заборону на відвідування стадіонів в Італії
84 вболівальники київського «Динамо» отримали заборону на відвідування стадіонів в Італії, повідомляє Tribuna.com із посиланням на італійське видання Sport People.
Також проти 12-ох українських фанатів відкрили кримінальні провадження, оскільки під час затримання у них виявили холодну зброю та димові шашки.
Нагадаємо, перед матчем п'ятого туру Ліги чемпіонів 23 листопада італійська поліція затримала 86 уболівальників «Динамо». Поліція зупинила електричку з українськими вболівальниками у передмісті Неаполя. У фанатів виявили ножі, фаєри, пляшки, каміння, регбійні шоломи та інші предмети. Замість стадіону правоохоронці доставили вболівальників у відділення, де протримали до 4 ранку.
Також перед матчем «Наполі» - «Динамо» відбулось кілька нападів на українських вболівальників на вулицях Неаполя. Зокрема, після двох атак фанати «Динамо» отримали ножові поранення, ще один напад відбувся на українських журналістів.
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleМатч «Наполі» - «Динамо» завершився рахунком 0:0, що залишило киян без жодних шансів на вихід у плей-офф Ліги чемпіонів або Ліги Європи у поточному сезоні.