<

Понад мільйон українців написали заяви на отримання субсидій

ЕкономікаО.Г., 15 червня 20159390

За наданням  субсидій на оплату житлово-комунальних послуг уже звернулося понад 1 млн українців. Про це сьогодні, 15 червня, повідомив директор департаменту державної соціальної допомоги Мінсоцполітики Віталій Музиченко, пише РБК.

«За оновленим механізмом отримання субсидій звернулося 1 млн 10 тис. сімей. Це додатково до тих, хто вже отримував субсидію. З них призначено майже 490 тис. сімей з тих, хто звернувся», - сказав Музиченко.

За його словами, сім'ї, які отримали субсидію ще в минулому опалювальному сезоні, отримають її в новому автоматично. «Щодо тих, хто отримав субсидію в минулому опалювальному році, на сьогоднішній день йде процес перепризначення», - зазначив департаменту державної соцдопомоги.

Скільком з них вже перепризначили субсидію, у відомстві не уточнили, однак попередні дані, як зазначив Музиченко, свідчать про 1,8 млн сімей, які отримали субсидію.

«За нашими розрахунками, це 1,3 млн, які отримували субсидії у минулому періоді, плюс майже 0,5 млн, яким призначено субсидію із числа нових, тобто майже 1,8 млн сімей», - підрахували в Мінсоцполітики.

Нагадаємо, до початку опалювального сезону субсидію можуть отримати 3,5-4 млн сімей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук