Попри нестабільність, влада відшкодовує ПДВ Донеччині значно краще, ніж Дніпропетровщині

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 28 червня 20143581

Підприємства Дніпропетровської області отримують відшкодування ПДВ удвічі менше, ніж бунтівної Донецької.

Про це свідчить таблиця Міндоходів з інформацією про збір ПДВ та відшкодування податку станом на 1 червня 2014 року з розбивкою по регіонах, пише «Дзеркало тижня. Україна».

З початку року найбільший обсяг відрахувань зафіксований від центрального офісу по роботі з великими платниками податків — 19,72 млрд грн. На підприємства, зареєстровані в офісі, і пішла левова частка відшкодованого ПДВ — 12,6 млрд грн.

Платникам Київської та Полтавської областей відшкодували більше, ніж вони перерахували до бюджету, — 1,24 млрд грн проти 1,091 млрд і 893,25 млн грн проти 604,73 млн відповідно. У той час як Донецька і Дніпропетровська області за п'ять місяців перерахували 1,276 млрд і 980,15 млн грн відповідно, а отримали в середньому в шість разів менше (але це без обліку великих платників, зареєстрованих в центральному офісі).

За інформацією газети, голова Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Коломойський на одній з нарад в Києві висловив обурення тим фактом, що підприємства області отримують відшкодування в рази менше, ніж тієї ж бунтівної Донецької.

Згідно із загальними даними з розбивкою по галузях і підприємствах, які з квітня публікує Держказначейство, тільки за два місяці платникам Донецької області держава відшкодувала 3,75 млрд грн, Дніпропетровської — 1,2 млрд.

Ці два регіони, а також Запорізька область та підприємства, які зареєстровані в Києві, — найбільші одержувачі відшкодування ПДВ. У всякому разі, за ті два місяці, дані за якими можна аналізувати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук