Порошенко на «Книжковому Арсеналі» оглянув виставки і купив книжку Христі Фріланд

Порошенко з дружиною відвідав «Книжковий Арсенал»

Президент Петро Порошенко разом із дружиною в неділю, 21 травня, відвідав «Книжковий Арсенал». Про це інформували у прес-службі голови держави.

Як зазначається, президент купив велику кількість книг, у тому числі «Казимир Малевич. Київський період 1928-1930 рр», каталог «Чисте мистецтво», Decommunization Ukrainian Soviet Mosaics, дитячі книги від «А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га», комікс «Воля. The will», книги з історії України, велику кількість книг художньої літератури. Журналістка Катерина Аврамчук, яка працює зараз у видавництві «Наш формат», повідомила також, що однією з покупок став бестселер Христі Фріланд «Плутократи».

На «Книжковому Арсеналі» президент з дружиною ознайомилися майже з усіма виставковими експозиціями, оглянули виставку «Енеїда Базилевича», присвячену історії створення ілюстрацій і макету книги до поеми Івана Котляревського, а також інші виставки.

«Вражений неймовірною атмосферою "Книжкового Арсеналу". Довга черга на вхід в "Книжковий Арсенал" - єдина черга, яка мене радує», - прокоментував побачене на фестивалі Петро Порошенко.

Слід зазначити, що VII Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» проходить в Києві з 17 по 21 травня в Мистецькому Арсеналі. Фестиваль об'єднує літературу та мистецтво. Тут представлені новинки понад 150 видавництв, секція ілюстраторів, а також різноманітні та численні авторські, тематичні програми і спецпроекти, сформовані кураторської командою спеціально запрошених незалежних молодих критиків і відомих письменників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук