Порошенко підписав закон про дистанційну освіту на окупованих територіях Донбасу

Президент України Петро Порошенко схвалив законопроект про удосконалення дистанційної освіти мешканцями тимчасово окупованих територій України. Про це йдеться в інформації про законопроект на сайті Верховної Ради.

Останній етап проходження відповідного законопроекту №3832 – повернуто з підписом від президента.

«Метою проекту закону є вдосконалення механізму отримання освіти для осіб, які проживають на тимчасово окупованій території, а також заохочення осіб, які здобувають освіту на тимчасово окупованій території, до продовження здобуття певного освітнього рівня на території інших регіонів України», – сказано в пояснювальній записці законопрооекту.

Зазначається, що також буде врегульована проблема документів про освіту, які отримують випускники навчальних закладів, розташованих на тимчасово окупованій території, адже такі документи не можуть бути визнані, нострифіковані і не підлягають обміну Міністерством освіти і науки України або будь-якими іншими державними органами.

Відповідно до закону, особи, які завершили навчання за відповідним рівнем вищої освіти на тимчасово окупованій території, зможуть пройти атестацію для визнання кваліфікацій, отриманих в процесі навчання.

Також документом встановлюється надання квот для здобуття вищої освіти громадянам, які проживають на тимчасово окупованій території України.

Нагадаємо, за законопроект про удосконалення дистанційної форми освіти в умовах окупації частини території України народні депутати проголосували 17 березня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук