Порошенко ветував закони про фінансування ПТУ з держбюджету

Президент України Петро Порошенко наклав вето на ухвалений Верховною Радою закон №3830-3 про фінансування закладів професійно-технічної освіти за рахунок державного бюджету у 2016 році. Відповідна інформація опублікована на сайті парламенту.

У картці законопроекту зазначено, що 18 березня документ «повернуто з пропозиціями президента». Закон готується на розгляд з вето глави держави. Текст пропозицій президента до закону на сайті Ради поки що відсутній.

Крім того, Порошенко ветував закон №3831-2 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування професійно-технічної освіти».

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила закон «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування професійно-технічної освіти», яким повернула фінансування професійних училищ з державного бюджету, 4 лютого.

Відповідно до законопроекту, на оплату поточних видатків професійно-технічних навчальних закладів – підготовку робітничих кадрів – пропонується виділити державну субвенцію для місцевих бюджетів у розмірі 998 млн грн.

Як відомо, фінансування професійно-технічної освіти, в результаті змін до бюджетного кодексу, що були ухвалені в кінці минулого року, переклали на місцеві бюджети.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук