Порошенко заборонив дострокове зняття банківських депозитів

Порошенко підписав закон про заборону повернення строкових депозитів

Президент України Петро Порошенко підписав Закон № 424-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов повернення строкових депозитів».

Про це повідомили у прес-службі глави держави.

Зазначається, що закон спрямований на встановлення стабільності банківської системи завдяки врегулюванню механізму створення ресурсної бази діяльності банківської системи.

З цією метою затверджені зміни у Цивільному кодексі України, який регулює договірні відносини, і закон України «Про цінні папери та фондовий ринок», який регулює оплату ощадних (депозитних сертифікатів). Згідно з цим законом клієнти банку зможуть отримати вклади і нараховані за ними відсотки за строковим договором банківського по закінченню терміну дії договору.

При цьому дострокове повернення цього вкладу та нарахованих процентів за цим вкладом можливе виключно у разі, якщо це передбачено умовами договору строкового банківського вкладу.

Нагадаємо, народні депутати підтримали у другому читанні в цілому Законопроект № 1195 «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України (щодо умов повернення строкових депозитів)».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук