Порошенку належить принаймні два офшори – The Guardian

Економіка5 квітня 20162

Крім заснованої Президентом Петром Порошенком у серпні 2014 року офшорної  компанії на Вірґінських островах, Глава держави пов'язаний зі ще одним офшором. 

Про це пише британське видання The Guardian у статті «Український лідер створив секретну офшорну фірму, в той час, як тривала війна з Росією».

У розслідуванні йдеться про документи панамської юридичної фірми Mossack Fonseca, згідно з якими Президент Порошенко 21 серпня 2014 року заснував офшорну компанію на Британських Вірґінських островах Prime Asset Partners.

The Guardian нагадала про інформацію щодо ще однієї офшорної компанії, що належить Порошенку і його «другу та діловому партнеру» Ігорю Кононенку – Intraco Management Ltd: «Йшлося про те, що компанія перераховувала кошти доньці Кононенка та оплачувала обслуговування приватного літака, яким користувався президент».

Кіпрський агент компанії Джеффрі Магістрат, як стверджує The Guardian, пов'язаний з Порошенком.

Intraco Management Ltd, яку пов'язують з Порошенком і Кононенком, в жовтні 2014 року закуповувалася у «Газпрому».

Водночас українські видання, зокрема ЛІГА.net, опублікували інформацію, що Intraco Management Ltd займається торговими операціями з російським «Газпромом». Зокрема, в жовтні 2014 року офшор купив 500 тонн авіапалива у російської дочірньої компанії «Газпрому» – «Газпромнєфть-АЕРО Шереметьєво».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук