Порушень у сфері ЖКГ щороку більшає, - голова держфінінспекції

Економіка5 червня 20115611

Кількість порушень у сфері житлово-комунального господарства з кожним роком збільшується. Про це повідомив голова Державної фінансової інспекції України (раніше — КРУ) Петро Андрєєв.

 «Щороку Держфінінспекція інформує губернаторів, голів місцевих адміністрацій про порушення в тарифоутворенні, але, як правило, жодних заходів не вживають. Тому динаміка порушень у сфері ЖКГ не знижується, а навпаки, посилюється», — сказав він в інтерв'ю ZN,UA

«За результатами перевірки в 2011 році, фінансові порушення виявлено в 70% підприємств ЖКГ на суму в 380 млн. грн., причому доведені прямі збитки становлять 165 млн.! У тому числі 142 млн. — це збитки бюджету, які виникли внаслідок необгрунтованого виділення субвенцій з державного бюджету. Перевірено поки що всього близько 20% комунальних під приєм ств країни», — повідомив глава Держфінінспекції.

 Водночас він зазначив, що масового характеру набуло штучне завищення своїх витрат, вексельні схеми, переуступка боргів комунальними підприємствами. «Широко використовуються схеми, спрямовані на одержання прибутку шляхом отримання необгрунтованих субвенцій з бюджету», — повідомив П. Андрєєв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук