Постачальник бронежилетів для «Укрзалізниці» приховав їх походження

Виробник бронежилетів заявив, що не має жодного відношення до компанії-постачальника

ЕкономікаЮрій Братюк, 22 лютого22841

Регіональна одеська філія «Укрзалізниці» уклала угоду щодо поставок бронежилетів на суму 462 тис. грн, проте виробник заявив, що не продавав жодної продукції постачальнику.

Про це повідомляє «Залізниця без корупції». Зазначається, що за угодою, укладеною 28 грудня за результатами тендеру, ТОВ «Охота» зобов'язалося поставити залізничникам індивідуальне обмундирування, у перелік якого увійшли: бронежилети, наколінники, гумові палиці, розвантажувальні жилети, кобури, тактичні рукавички, зимові рукавички, пасок для зброї та поясний пасок. Виробником бронежилетів в договорі було зазначено ТОВ «Балістика».

Проте на своїй сторінці у Facebook представники «Балістики» заявили, що жодного відношення до фірми-переможця тендеру не мають. Окрім того компанія стверджує, що за весь період свого існування таку кількість бронежилетів зазначеного класу, вони нікому не продавали, а пропонована вартість продукції суттєво завищена.

Також, за інформацією проекту «Наші гроші», угоду з ТОВ «Охота» було укладено за результатами аукціону. Тоді тендерний комітет відхилив пропозиції конкурентів, які були дешевшими. Договір передбачав, крім іншого, постачання 57 бронежилетів по 4612 грн за кожен, хоча на сайті «Балістики» такі ж бронежилети 4 класу коштують на 15% дешевше.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук