ПП «Наш Ринок» виступило проти свавілля суддів у Львові

Економіка11 квітня 20118102

Сьогодні, 11 квітня, ПП «Наш ринок» організувало пікет, щоб зупинити свавілля суддів. Зокрема, приватне виступило проти несправедливості суддів Тертичного В. Г. та Тупицького О. М. У пікеті участь взяли 50 осіб. Збір учасників пікету відбувся поблизу Палацу культури залізничників о 10:00 год. Пікетувальники вийшли із п’ятьма великими плакатами, на яких були висловлені їхнє звернення та вимоги.

«Рейдери хочуть захопити ринок уже не перший рік, перешкоджаючи підприємцям продовжувати діяльність. Захоплення ринку відбувається не без відома окремих суддів. До того ж, справа стосовно «Нашого ринку» переходила  з одного суду до іншого. Підприємство підтримує Львівська міська рада та міліція, тому цього разу підприємство активно захищає свої права, виступаючи проти рішення окремих суддів та звертаючись до Президента. На разі справу подано на апеляцію», - повідомила  голова Асоціація самоврядних ринків України Віра Чванова.

Пікет завершився близько 14:00 год на вулиці Героїв УПА. Як стверджують організатори, до учасників протесту вийшли прокурор Олег Денега, заступник обласного прокурора Андрій Стасів, прокурор Шевченківського району Поліщук В. та представник Президента України. Останньому було надано лист-прохання до Президента.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук