Працівники Львівського гідрометцентру можуть звільнитись зі своїх посад

Головні новини Львова 10.02Христина Шевченко, 10 лютого 2017, 18:52 2269 2
дивіться також

Колектив Гідрометцентру у Львові може піти з роботи через те, що керівник установи вирішив відселити їх в інше приміщення, яке, на думку працівників, буде некомфортним для роботи.

Зараз оперативний відділ Гідрометцентру є на вулиці Спокійній ― тут працюють синоптики, відділ зв'язку і комунікації. Їхній начальник пропонує переїхати в нове приміщення за околицями міста в район Скнилова. Працівники ж бідкаються, що їхати на роботу треба буде трьома маршрутками.

«Я живу в районі, з моєї сторони немає жодної маршрутки, яка б їхала в район Скнилова. Я на Спокійну їду двома маршрутками і тому встаю зараз в 6 ранку. А до Скнилова щоб доїхати, треба ще раніше вставати», — розповідає працівник Гідрометцентру Олександра Тузяк.

«В мене є маленька дитина, яку треба зранку в садок завезти, забрати. За межами міста це буде проблема з добиранням», — каже начальник відділу метеопрогнозів Надія Яцуренко.

У травні 2013 відділ з вул. Куліша переїхав на Спокійну. Тут довго доводили все до ладу, були проблеми з підведенням комунікацій. А лише рік тому в приміщенні нарешті нормально запрацював інтернет. Колектив не хоче починати знову з нуля, коли все стабілізувалось.

Люди певні: директор переслідує свої інтереси, бо надто швидко знайшов інвестора, який готовий побудувати новий гідрометцентр в обмін на цю ділянку. Натомість сам директор заявляє, що переселення задумав, щоб прогноз погоди був точнішим. У межах міста це зробити не можливо.

«На Спокійній не придатне місце: там закриті кути випуску зі сторони Любінської побудовані високі будинки. До мене звернувся інвестор, познайомились і він в обмін на цю ділянку запропонував інвестувати кошти на будівництво нового центру за містом. Запропонував три земельні ділянки. Найпридатнішою за всіма параметрами з трьох була ділянка у Скнилові», — запевняє начальник Львівського регіонального гідрометцентру Ігор Федик.

Натомість у державній службі надзвичайних ситуацій, яка є розпорядником Львівського гідрометцентру, повідомили, що приміщення справді треба міняти, однак інвестора обиратимуть самі на конкурсній основі.

Наразі остаточного рішення ані про інвестора, ані про будівництво нового центру не прийняли.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук