Працівників львівського «Автонавантажувача» сьогодні не впустили на роботу

Головні новини Львова 26.02Ірина Ващишин, 26 лютого 2016, 20:21 1

Працівники львівського «Автонавантажувача» 26 лютого не впустили на робочі місця. Люди переконані: їхній завод намагаються знищити остаточно. На прохідній вхід блокували невідомі особи, тому робітники назвали це рейдерським захопленням.

До 1 березня на підприємстві мали виготовити держзамовлення – кришки люків для залізниці. Однак, прохідну закрили, як з’ясувалося згодом, охоронці підприємства-ліквідатора, ТЗОВ «Управлінська компанія Львівський Автонавантажувач».

«Ми прийшли сюди всі на роботу, щоб працювати. Хто нам за сьогоднішній день заплатить, за те, що ми вийшли на роботу і нас не впустили?», – обурювалися працівники заводу.

Зараз на території заводу зареєстровані кілька підприємств. «Працівникам, яких сьогодні не впускають, повинна виплатитись зарплата. Люди мають знати, що вони вже на підприємстві не працюють», – відстоювала права працівників голова обласної профспілки «Автосільгоспмаш» Оксана Захваткіна.

Однак, представник ліквідатора каже, що усе законно. За постановою суду управлінська компанія «Львівський Автонавантажувач» має право закривати завод та гасити борги, а це – 16 мільйонів гривень.

«Ліквідатор – Хомишин Ігор Григорович призначений відповідною постановою суду. Для погашення боргу спочатку виставляється цілісний майновий комплекс . Якщо він не продається, то відповідно виставляються на торги окремі об’єкти нерухомості», – пояснив голова комітету кредиторів та водночас голова правління одного з підприємств, яке працює на території заводу, – ПАТ ЛЗА Олександр Гаврилюк.

Упродовж усього дня сторони домовлялись про компроміс і врешті-решт підписали попередній договір із ліквідатором.

«Через двадцять днів майно управляючої компанії «Львівський автонавантажувач» буде передано на зберігання ПАТ ЛЗА. Це такий був компроміс, щоб була можливість виконати державне замовлення до першого числа. Я, наприклад, сьогодні провела цілу ніч там на території заводу з кількома працівниками. Тому що в мене на зберіганні є обладнання, яке дуже коштовне. Що буде потім – невідомо. Тому що може просто зникнути марка «Автонавантажувач», якій через два роки буде сімдесят років», – підсумувала директор ТзОВ «Торговий дім ЛЗА» Алла Карпенко.

Наразі, за словами Алли Карпенко, йдеться про збереження обладнання, на якому можна виготовляти автонавантажувачі та іншу продукцію машинобудування. Якщо ж сторони зможуть дійти згоди стосовно приміщення, знана львівська марка не буде втрачена.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук