Право оренди п’яти сільськогосподарських земельних ділянок продали за майже ₴700 тисяч

ЕкономікаІрина Данилів, 13 червня 20163740
Право оренди п’яти сільськогосподарських земельних ділянок продали за майже ₴700 тисяч

На земельному аукціоні головного управління Держгеокадастру у Львівській області, що відбувся 9 червня, продали права оренди п’яти земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Загальна площа орендованих ділянок 161,8 га. Їх протягом наступних семи років будуть орендувати за 657,7 тис. грн на рік. Повідомляє прес-служба Держгеокадастру.  

Імен та назв підприємств, що стали орендарями земель наразі не розголошують. Проте відомо, що найбільший ажіотаж викликали дві ділянки на території Чорнушовської сільської ради (Пустомитівський район). Стартові ціни одного року семирічної оренди ділянок площею 57,72 га та 60,99 га становили 212,67 тис. грн та 226,07 тис. грн, відповідно. За даними прес-служби ціна оренди зросла на 13% від стартової.

«Найбільша динаміка вартості зафіксована на земельну ділянку у Чорнушовській сільській раді. Ціна річної оренди зросла з 8% до 13,6% від нормативної грошової оцінки землі. Інвестор, що взяв у користування ділянку, щорічно сплачуватиме до бюджету місцевої ради 361 тис. грн упродовж семи років», - йдеться в повідомленні прес-служби.

Крім того, сільська рада села Горішнє (Миколаївський район) віддала в оренду 5,44 га на 7 років за понад 6 тис. грн. Дусанівська сільська рада (Перемишлянський район) віддала в оренду 8,53 га за понад 2 тис. грн в рік. А Болотнянська сільська рада (Перемишлянський район) – 29,06 га за понад 24 тис. грн.

Наступні земельні торги з продажу прав оренди землі сільськогосподарського призначення у Львівській області відбудуться 23 червня.

За даними львівського управління Держгеокадастру, за результатами земельних аукціонів, що відбулися у 2016 році, було реалізовано право оренди 71 земельної ділянки загальною площею 1 358,37 га терміном на 7 років. Загальна сума річної плати за користування, що изначена за результатами торгів, становить 3,6 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук