Прем'єр-міністр України підписав постанову про поділ ДФС на податкову і митну служби

Кабмін прийняв рішення про утворення Державної податкової та Державної митної служб

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман підписав постанову про реорганізацію ДФС шляхом поділу на Державну податкову та Державну митну служби. Про це інформує прес-служба Міністерства фінансів ввечері в понеділок, 14 січня.

Постанова передбачає реорганізацію Державної фіскальної служби України шляхом поділу на Державну податкову службу і Державну митну службу як окремі центральні органи виконавчої влади.

Кабінет Міністрів буде координувати діяльність цих служб через міністра фінансів України. Обидві Служби є правонаступниками прав і обов'язків реорганізованої ДФС у відповідних сферах діяльності.

Згідно з постановою Мінфіном в двомісячний термін буде розроблено проекти положень про відповідні центральні органи виконавчої влади та в тримісячний термін - внесено проекти необхідних змін до законодавства, а також наведено власні нормативно-правові акти у відповідність з цією постановою.

Таким чином, фіскальна служба, створена в 2014 році на базі Міністерства доходів і зборів, припиняє існування. Податкова і митниця будуть окремими центральними органами виконавчої влади.

Додамо, що Міндоходів у 2012 році створив президент Віктор Янукович, об'єднавши податкову і митницю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук