Прем’єр Нижньої Саксонії виступив за скасування санкції проти Росії

СвітЛюбко Петренко, 18 лютого 20162200
Прем’єр Нижньої Саксонії виступив за скасування санкції проти Росії
Штефан Вайль

Прем’єр Нижньої Саксонії Штефан Вайль (Stephan Weil) виступив за скасування санкції Євросоюзу проти Росії. В інтерв'ю телеканалу NDR він зазначив, що з самого початку було складно очікувати ніби за допомогою економічних санкцій вдасться змусити Росію змінити курс.

 «Санкції нічого не приносять. Дипломатії – і це необхідно визнати – немає альтернативи. Треба довго і серйозно розмовляти один з одним», – заявив Штефан Вайль, котрий є членом Соціал-демократичної партії Німеччини, що входить до урядової коаліції.

Керівник земельного уряду Нижньої Саксонії також висловив стурбованість нинішнім рівнем німецько-російських відносин. «Добрі німецько-російські зв'язки не мають альтернативи, і ми навіть не повинні намагатися шукати її», – підкреслив Вайль.

Нагадаємо, що нащодавно зі схожими заявами про необхідність скасування антиросійських санкцій виступав і прем’єр-міністр Баварії Горст Зеегофер, котрий є членом Християнсько-соціального союзу, що теж входить до урядової коаліції.

Європейський Союз запровадив економічні санкції проти Росії через анексію Криму та роль Москви в кризі на сході України. Внаслідок санкцій зазнали також  збитків і німецькі підприємці, котрі будували свій бізнес на відносинах з Росією.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук