Президент анонсував підвищення соцвиплат населенню з січня 2016 року

ЕкономікаРоман Ганкевич, 13 вересня 20159330
Петро Порошенко дає інтерв'ю українським телеканалам

Президент України Петро Порошенко пояснив, за рахунок чого держава зможе підвищити соціальні стандарти, зокрема, рівень грошових виплат контрактникам. Про це він заявив в інтерв'ю українським телеканалам, передає «Укрінформ».

«Український бюджет, коли його укладали у співпраці з МВФ, усі світові експерти твердо казали - ми не дозволимо спрямовувати гроші кредиторів на проїдання, у тому числі навіть на виплату зарплат, а самі ви не заробите. Тому у найкращому випадку виплати можуть початися не раніше 1 грудня, бо у вас до цього не буде грошей. Наша позиція була абсолютно принциповою - ми маємо забезпечити проведення таких кроків, які дозволять нам сконцентрувати і накопичити гроші, і це гроші, зароблені в Україні. Зроблено перші кроки - сформовано відповідний резерв. Куди він має бути спрямований? Я маю лише два пріорітети: це безпека і оборона держави, а також соціальні стандарти», - сказав він.

Президент пообіцяв, що з 1 січня буде робити рішучі кроки щодо підвищення соціального захисту людей.

«У моїй безпосередній компетенції знаходиться також рівень грошового забезпечення українських воїнів. І я наголошую на тому, що ми значно збільшимо рівень грошових виплат. Це дозволить вирішити ще одне питання - контрактної армії, бо ті, хто хоче перейти на контракт, він отримає цю можливість. І рівень грошового забезпечення створить для цього достойну мотивацію», - наголосив глава держави.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук