Президент БК РІЕЛ Ростислав Мельник нагородив учасників конкурсу «Сool School!»

Суспільствоновини компаній, 3 червня 2019, 17:01 0

Кому, як не дітям знати, як має виглядати крута сучасна школа. Будівельна корпорація РІЕЛ вирішила врахувати думку маленьких експертів, започаткувавши конкурс «Сool School!», у якому малеча отримала змогу відчути себе справжніми архітекторами ідеальної Школи майбутнього.

Конкурс викликав справжній ажіотаж: участь у ньому взяли 600 дітей з різних шкіл міста. Вони разом обговорювали ідеї, малювали, проектували і навіть моделювали у 3D. Це якраз той випадок, коли творчість та інновації поєднуються в одному проекті і дозволяють на максимум включити дитячу уяву. А ще відчути себе справжньою командою, працюючи разом над втіленням ідей.

«Сіли троє за комп’ютер, подивились, погодились, розповідає Маркіян, учасник конкурсу – І наступний тиждень просто провели в кафе біля школи. Це було круто!».

Обрати кращих серед більше ніж півсотні учасників було непросто, але цінні призи таки знайшли своїх переможців. Діти справді щасливі і не тільки тому, що отримали подарунки мрії, а й тому, що спробували свої сили в серйозному, масштабному проекті. Для декого це навіть перший крок у доросле життя: адже можливість спроектувати цілу школу є справжнім викликом, з яким учасники конкурсу успішно впоралися. А найкращі ідей будуть втілені у Школі майбутнього, яку збудує Будівельна корпорація РІЕЛ. Компанія зацікавлена в розвитку соціально-важливих для міста проектів та в залученні до них максимальної кількості енергійних, креативних дітей та підлітків. Адже саме їм завтра розвивати наше місто.

Президент корпорації РІЕЛ Ростислав Мельник переконаний: у нового покоління все вийде, а «Львів буде паровозом України»: «Найголовніше те, що в цій нашій ініціативі діти себе проявляли просто супер. Вони отримали багато призів за те, що взяли участь. Всі дякують за наданий шанс всі дуже задоволені! І хочуть продовжувати брати активну участь в проектуванні нашої майбутньої школи».

Школа-переможець конкурсу «Сool School!» отримає головний приз — сучасну відпочинкову зону. Це ще один крок назустріч дітям від Будівельної корпорації РІЕЛ, який дозволить покращити навчальний простір. А загалом весь проект, за словами і організаторів, і учасників, надихає творити, думати, розвиватися. Та ще раз підтверджує: завдяки таким ініціативам, що розкривають дитячий потенціал, Львів вже скоро зможе похвалитися сучасними проектами, які задаватимуть нові стандарти будівництва, архітектури та планування громадського простору.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук