Президент підписав закон про переведення працівників культури на контракти

Тепер призначати керівників закладів культури зможуть лише за конкурсом

КультураК.С., 19 лютого 201617183

Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», проголосований Верховною Радою 28 січня 2016 року.

«Повернуто з підписом від президента», зазначено на сторінці закону на веб-порталі Верховної Ради України. 

Цей закон набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування в офіційних друкованих виданнях, в яких здійснюється оприлюднення законів та інших актів Верховної Ради України.

У законі насамперед йдеться про обрання усіх керівників закладів культури на конкурсній основі. «Кандидатів на посаду керівника державного чи комунального закладу культури визначає конкурсна комісія за результатами відкритого та публічного конкурсного добору на зайняття цієї посади», - йдеться у тексті закону.

Крім усього іншого, органи управління протягом 6 місяців з дня набрання чинності цим законом зобов`язані розірвати безстрокові трудові договори з керівниками закладів культури та провести конкурси на заміщення посад. Ті керівники, які на момент набрання чинності законом мають укладені строкові контракти, залишаються працювати на посаді до закінчення строку дії контракту, але зобов’язані подати до органу управління проект програму розвитку закладу культури на строк дії контракту протягом одного місяця з дня набрання чинності законом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук