Президент підписав закон про призначення ним членів НКРЕ

Петро Порошенко наразі отримав монопольне право на призначення складу комісії, яка зокрема регулює тарифи

Президент України Петро Порошенко підписав законопроект №7342-1, який надає йому право призначати нових членів Національної комісії, яка здійснює регулювання в сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕ). Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Парламент отримав документ з підписом президента 12 грудня.

Відповідно до закону, президент зможе провести призначення на всі вакантні посади членів НКРЕ на термін до трьох місяців. Відповідний законопроект №7342-1, підготовлений депутатами Олександром Домбровським (БПП), Михайлом Бондарем («Народний фронт») і Юлієм Іоффе («Опозиційний блок»), Рада ухвалила 7 грудня.

Нагадаємо, Верховна Рада внесла зміни до закону «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг», надавши президенту повноваження тимчасово призначати членів комісії на вакантні посади.

Наприкінці листопада НКРЕ втратила кворум внаслідок звільнення одного з членів регулятора. Разом з тим номінаційна комісія з відбору нових членів НКРЕ була сформована зі значним запізненням і лише недавно стала до роботи.

НКРЕКП здійснює державне регулювання діяльності суб'єктів природних монополій в електроенергетиці, теплопостачанні, нафтогазовому комплексі, централізованому водопостачанні та водовідведенні, переробці та захороненні побутових відходів, а також забезпечує проведення цінової і тарифної політики в цих сферах.

Водночас «Економічна правда» з посиланням на свої джерела зазначає, що Петро Порошенко планує призначити тимчасовими членами НКРЕ осіб, які будуть лояльними до позиції влади.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук