Президент відзначив актрису Аду Роговцеву премією імені Довженка

9 вересня — День українського кінематографа

Нещодавно акторка театру і кіно Ада Роговцева відсвяткувала 80-річний ювілей

У суботу, 9 вересня, президент України Петро Порошенко відзначив народну артистку Аду Роговцеву державною премією імені Олександра Довженка за видатний внесок у розвиток українського кіномистецтва. Про голова держави повідомив у Facebook.

«Відзначив народну артистку України, Героя України Аду Роговцеву Державною премією імені Олександра Довженка за видатний внесок у розвиток українського кіномистецтва», - написав Порошенко.

Окрім того, глава держави призначив гранти Президента України молодим діячам у галузі кінематографії - режисерам Ользі Гавриловій, Максимові Наконечному та Ернесу Сарихалілову - для реалізації творчих проектів.

Повідомляється, що режисер Ольга Гаврилова отримає грант у розмірі 59 тис. грн для виробництва анімаційного короткометражного фільму «Світ навпаки», режисер Максим Наконечний – 68 тис. грн для виробництва ігрового короткометражного фільму «Новий рік у сімейному колі», а режисер Ернес Сарихалілов – 93 тис. грн для виробництва ігрового короткометражного фільму «Цвях».

Зазначимо, що 9 вересня - День українського кінематографа.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук