Президентом «Укртрансгазу» став громадянин Польщі Павел Станчак

Президентом «Укртрансгазу» став громадянин Польщі Павел Станчак
Павел Станчак має досвід роботи у польському аналогу "Укртрансгазу"

Наглядова рада НАК «Нафтогаз Україна» погодила обрання на посаду президента ПАТ «Укртрансгаз» кандидатуру Павела Юзефа Станчака. Про це пише «Економічна правда».

Тепер Нафтогаз, як власник 100% акцій Укртрансгазу, має затвердити це рішення відповідно до вимог статутів обох компаній.

Павел Станчак - виходець з польської державної нафтогазової компанії PGNiG. Працював на керівних посадах у її структурному підрозділі PGNiG Technologie S.A. (польський аналог «Укргазенергосервісу» - структурної одиниці «Укртрансгазу», яка здійснює ремонти та будівництво енергетичної інфраструктури). Його кандидатуру запропонував голова НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.

Як пише «Інтерфакс-Україна», активна стадія протистояння між керівництвом «Нафтогазу» і «Укртрансгазу» почалася у вересні 2016 року, коли міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) перебрало на себе функції з управління УТГ щодо зміни правління і наглядової ради компанії, а також затвердження його фінплану та інвестпрограми, тоді як раніше це входило в компетенцію правління «Нафтогазу України».

У середині лютого 2017 року правління НАК «Нафтогазу України» за погодженням з наглядовою радою відсторонило президента «Укртрансгаз» І.Прокопіва від обов’язків, а в середині березня – проголосувало за його відставку. За словами голови правління НАК Андрія Коболєва, рішення про звільнення І.Прокопіва пов’язано з виявленими порушеннями при проведенні компанією тендерів.

«Укртрансгаз», 100% якого належить НАК «Нафтогаз України», експлуатує систему магістральних газопроводів і 12 підземних сховищ газу країни загальною ємністю 31 млрд м3.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук