При обласному управлінні фізкультури та спорту у Львові створять громадську раду

Головні новини Львова 07.04Вікторія Іваскевич, 7 квітня 2016, 18:24 0

Громадська рада контролюватиме гроші на спорт. У Львівській облраді зібрали представників різних федерацій, аби обговорити розподіл бюджетних коштів. Спортсменів непокоїть, чому одні організації отримують гроші з бюджету, а інші ні.

Також від чиновників вимагали пояснити, за яким принципом розподіляють кошти. Відтак при управлінні фізичної культури та спорту вирішили створити громадську раду.

«Я думаю, в будь-якому разі в спортивній раді мають бути присутні представники профільного управління, звичайно ж депутати обласної ради і всі, абсолютно всі охочі представники спортивних клубів, федерацій, спортивних шкіл та організацій, бо не може 10 людей вирішувати долю 600-700 спортивних організацій, які діють на теренах Львівської області», ― зазначив ініціатор слухань, депутат Львівської облради Юрій Огоновський.

Окрім чиновників та депутатів, туди зможуть увійти представники клубів та спортивних організацій. Вони зможуть приймати участь у розподілі коштів та прийнятті бюджету. В профільному управлінні ж запевняють, що співпрацюють із тими федераціями, які є найбільшими та показують кращі результати. І про жодні схеми чи «відкати» не може йти мови.

«Всі ці речі, які ми вкладаємо в цей кошторис, обговорюються впродовж двох місяців з громадськими федераціями у вигляді федерацій різних видів спорту, з представниками цих федерацій поміж собою. Ще ці види спорту між собою сперечаються, бо кожен хоче собі більше і кожен знає до копійки, що там йому передбачено», ― пояснив начальник обласного управління фізичної культури та спорту Юрій Майборода.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук