При покупці електричних або твердопаливних котлів держава компенсує українцям до 20% їх вартості

ЕкономікаО.Г., 9 жовтня 20140

«Ощадбанк» розпочинає кредитування громадян на придбання котлів, що працюють на будь-яких видах палива та енергії, окрім природного газу. При цьому позичальникам компенсують до 20% вартості котла.

Як повідомляє прес-служба «Ощадбанку», на допомогу людям у придбанні електричних або твердопаливних котлів урядом виділено 50 млн грн. Банк надаватиме кредити на строк до 36 місяців під 25% річних.

Обов’язковий початковий внесок складатиме 10% від вартості котла, мінімальна сума кредиту – 1 тис. грн, максимальна – 30 тис. грн. Кожному позичальнику відшкодовуватимуть до 20% тіла кредиту, але не більше 5 тис. грн.

В «Ощадбанку» стверджують, що даний механізм кредитування українців надасть можливість близько 34 тисячам домогосподарств перейти на альтернативні види опалення.

Аби отримати кредит, потрібно обрати товар в магазині, отримати рахунок-фактуру і надати його до установи банку разом з усіма необхідними документами для отримання кредиту. Якщо банк вирішить надати кредит, потрібно заплатити початковий внесок. Після укладення договору надайте банку документ з магазину, що підтверджує отримання котла. Далі Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України перераховує банку кошти для відшкодування частини тіла кредиту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук