Прихований майнінг криптовалюти виявили в рекламі на YouTube

Майнери (видобувачі) криптовалют знайшли новий спосіб збагатитися за чужий рахунок. Вони створили прихований код, що запускає створення цифрової валюти, і вбудовують його у рекламу на YouTube, і він «захоплює» комп'ютери користувачів, які нічого не підозрюють.

За інформацією порталу BitExpert, нещодавно було виявлено, що при перегляді YouTube вбудована в рекламні блоки програма таємно використовує ресурси процесорів відвідувачів для створення цифрової валюти від імені анонімних зловмисників. Вбудовані в рекламу скрипти дозволяють зловмисникам отримувати прибуток, а «мимовільні майнери» просто переглядають відео.

За інформацією порталу, користувачі скаржилися, що їхні антивірусні програми виявляли код інтелектуального шифрування при відвідуванні YouTube. Попередження з'являлися навіть після зміни браузера.

Дослідники з антивірусної компанії Trend Micro заявили, що зловмисники, які стоять за рекламою, зловживають рекламною платформою Google DoubleClick.

«Оголошення містять JavaScript, який допомагає майнити Monero. У дев'яти з 10 випадків реклама буде використовувати загальнодоступний JavaScript, що надається службою Coinhive, яка дозволяє отримувати прибуток за рахунок таємного використання комп'ютерів інших людей. Сценарій запрограмований на споживання 80% процесорного ресурсу комп’ютера відвідувача», – йдеться в повідомленні.

Зазначимо, раніше прихований видобуток криптовалюти Monero зловмисники вбудували в сайти «Українського медіахолдингу», «1+1 медіа» та «Львівводоканалу».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук