Приватні фірми випускали свої вироби під позначенням Львівського ювелірного заводу

Економіка29 липня 20093990

Антимонопольний комітет України оштрафував на 40 тис. грн ПП "Золотий квартал" (м. Хмельницький) та на 10 тис. грн ПП Дещиця А.Б. (с. Старий Добробіт, Львівська обл.) за недобросовісну конкуренцію відносно ДП "Львівський державний ювелірний завод", - повідомили ZAXID.NET в прес-службі АМКУ.

Підставою для прийняття рішення стало неправомірне використання позначень "Львівський ювелірний завод" і "ЛЮЗ" цими приватними підприємствами.

Зокрема, під час реалізації продукції власного виробництва в торговій мережі Львова ПП Дещиця А.Б. використовував такі позначення на бірках ювелірних прикрас, а ПП "Золотий квартал" - на рекламних листівках, що розповсюджувалися на виставках.

За висновками Комітету, такі дії є спробою приватних підприємств використати ділову репутацію ДП "Львівський державний ювелірний завод", який працює на ринку вже понад 60 років.

"Приймаючи це рішення, Антимонопольний комітет виходив з того, що подібна практика вводила в оману споживачів та призводила до змішування діяльності учасників ювелірного ринку. Тому ми зобов’язали ПП Дещиця А.Б. припинити використання позначень "Львівський ювелірний завод" і "ЛЮЗ". Наголошу, що комітет, як і раніше, ставить перед собою мету не лише притягнення до відповідальності тих недобросовісних гравців, що масово обманюють громаду, але й захистити добрі, кращі імена наших виробників", - зазначив в.о. голови комітету Олександр Мельниченко

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук