Прийнято програму розвитку аеропорту «Тернопіль» на 2010-2011 роки»

Економіка25 червня 20104040

Депутати Тернопільської обласної ради 24 червня ухвалили «Програму розвитку аеропорту «Тернопіль» на 2010-2011 роки».

Як повідомили ZAXID.NET в прес-службі Тернопільської обласної ради,програму представив начальник управління промисловості, транспорту та зв’язку облдержадміністрації Леонід Наноцький. «Дана програма, – наголосив виступаючий, – дозволить перетворити аеропорт у сучасний європейський об’єкт, цікавий для вітчизняних та закордонних авіакомпаній».

Олег Сиротюк, депутат обласної ради, вказав на те, що попри успішне вирішення технічних проблем аеропорту, рекламою його діяльності ніхто не займається.

Депутати заслухали звіт директора Тернопільського обласного комунального підприємства «Фірма Тернопільавіаавтотранс» Юрія Малецького.

Було задано ряд питань щодо неефективності менеджменту щойно започаткованих рейсів «Тернопіль – Київ», «Київ – Тернопіль». На ряд закидів депутатів у неефективній роботі очільник аеропорту відповідав, посилаючись на відсутність коштів, приклади інших міст, навіть консервативність тернополян тощо.

Йшлося також про перспективи ліцензування аеропорту, штатний розпис підприємства, диспетчерів міжнародного супроводу, митну та прикордонну службу в аеропорту, державний акт на землю аеропорту тощо, а також про необхідність сприятливої державної політики для розвитку авіаційних перевезень.

Нагадаємо, на розвиток тернопільського аеропорту програмою передбачено майже 29 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук