Призначення Арбузова головою НБУ – політичне, - Віктор Суслов

Економіка25 грудня 20105071

«Треба розуміти, що це призначення - не за ознаками професіоналізму, а політичне. Президент цій особі довіряє, і мав право внести таке пропозицію. А народні депутати підтримали пропозицію, не задали жодного запитання, їм, за великим рахунком, все одно, бо вони довіряють президенту», - прокоментував призначення головою Національного банку Сергія Арбузова екс-голова Держфінпослуг Віктор Суслов.

В.Суслов також назвав символічним те, що представлення нового голови НБУ робив прем’єр-міністр Микола Азаров. За законодавством, НБУ не підпорядковується уряду. "Очевидно, зараз зникає різниця в політиці уряду і НБУ. НБУ буде повністю підтримувати уряд. Утворюється досить цільна команда. Влада укріплюється в проведенні своєї економічної політики".

Голова ради Національного банку Петро Порошенко заявив, що призначення голови НБУ не відповідає світовій практиці. "На міністрів, як політичних фігур, вибирають кого завгодно. Це - практика всього світу, бо їхня політична сила несе відповідальність за цю фігуру. За впливовістю голова НБУ зрівнюється з прем’єром країни, і в цьому сенсі це призначення відходить від загальносвітової практики".

П.Порошенко додав, що "така процедура не дає підстав говорити, що вже почнеться непрофесійні дії чи неконтрольована емісія гривні". За його словами, вік голови НБУ теж не дає можливості його оцінити, треба дочекатися перших кроків.

Він також закликав владу забезпечити політичну незалежність НБУ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • !!!!! 27 грудня 2010, 10:41

  КОЖНИЙ ПОВАЖАЮЧИЙ СЕБЕ УКРАЇНЕЦЬ -- ПОВИНЕН ОЗБРОЇТИСЯ В БУДИНКУ , НА ВУЛИЦІ , СЕЛІ , МІСТЕЧКУ , НА РОБОТІ - ОРГАНІЗУВАТИСЯ , ОБРАТИ ЛІДЕРА , СТВОРИТИ БОЙОВІ ГРУПИ ПРОТИДІЇ БАНДИТИЗМУ ВСІХ БАНДЮКІВ ЗНАТИ В ЛИЦЕ. ОСОБЛИВО !!! ЯКЩО ПРИЗНАЧЕНИЙ ХАМОМ , ЧИ КРИЧИТЬ ЩО Я З ДОНЕЦЬКА -- НА ОСОБЛИВУ ПИЛЬНІСТЬ БАНДЮКИ ДІЮТЬ ШОБЛАМИ - ПРИ ЛЮБІЙ ЗАГРОЗІ ЗІ СТОРОНИ БАНДЮКА - ВАЛИТЬ БЕЗ РОЗБОРУ !!! ГОЛОВНЕ -- ВИБИТИ ІЗ ОЗГ - "БОЙОВИЧКІВ" - МАЛОГО , ТА СЕРЕДНЬОГО РІВНЯ

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук