Про намір зняти Суркіса повідомили Платіні

16 січня 20114924

Перший віце-президент Федерації футболу України Сергій Стороженко направив листа президенту УЄФА Мішелю Платіні і президентові ФІФА Йозефу Блаттеру, в якому повідомив про вимогу 38-ми колективних членів Федерації футболу України (ФФУ) скликати позачерговий конгрес ФФУ з питанням про недовіру президенту федерації Григорію Суркісу.

"Дозвольте поінформувати Вас про те, що станом на 14 січня ц.р. 38 колективних членів Федерації футболу України (обласних федерацій, спортивних товариств та асоціацій) на своїх зборах вільно, прозоро та з дотримання процедури, що визначена власними Статутами, прийняли рішення про скликання Позачергового Конгресу Федерації футболу України з порядком денному про довіру/недовіру президенту Григорію Суркісу", - сказано в листах, які цитує УНІАН.

Стороженко наголошує, що, "згідно з пунктом 1 Статті 16 Статуту ФФУ 2/3 колективних членів, а це 33 організації, мають право письмово вимагати скликання Позачергового Конгресу і запропонувати відповідний порядок денний. 38 колективних членів, які ухвалили вказані рішення, становлять більш ніж 3/4 від загальної кількості (49) колективних членів".

Нагадаємо, що перша спроба зняти Суркіса з посади президента ФФУ 15 грудня 2010 провалилася, оскільки до порядку денного конгресу ФФУ питання про недовіру не було поставлено за два місяці до конгресу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 4

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук