Проект сміттєпереробного заводу у Львові пройшов держекспертизу

ЕкономікаСофія Трощук, 6 листопада, 17:41 1717 0

Проект сміттєпереробного заводу у Львові пройшов комплексну державну експертизу та отримав позитивний висновок.

«Це означає що підтверджено відповідність всіх проектних рішень державним будівельним нормам, дотримання всіх процедур також відповідних, в тому числі наявність обов'язкового висновку про вплив на довкілля. І також підтверджені кошторисні розрахунки», — пояснює директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря.

Згідно з проектними рішеннями, у Львові наступного року має розпочатися будівництво механіко-біологічного комплексу перевантаження та переробки твердих побутових відходів потужністю 250 тис. тонн на рік.

Загальна площа під комплексом становить 21 902 квадратних метрів, тривалість будівництва — 2 роки, а кількість нових робочих місць — 144 працівники. Загалом проект вартуватиме 1,167 млрд грн.

Тим часом місто вже має проект підготовки ділянки до безпосереднього будівництва — його втілювати в життя будуть до кінця цього року. А вже у березні 2020-го мають обрати підрядника — бо наразі конкурс ще триває. Вже після того сміттєпереробний комплекс почнуть зводити.

Нагадаємо, майбутній сміттєпереробний завод планують збудувати біля очисних споруд «Львівводоканалу» на вул. Пластовій у Львові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук