Проекти львівських архітекторів зібрали призові місця на Ukrainian Urban Awards

Загалом львівські архітектори отримали 12 нагород

У п’ятницю, 7 червня, у Києві відбулось нагородження переможців конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards. Львівські архітектори отримали 12 нагород у різних номінаціях за свої проекти.

Учасники конкурсу подали близько 500 робіт у 15 номінаціях. У кожній з номінацій журі визначило перше, друге та третє місце. Львівські архітектори отримали перше місце у чотирьох номінаціях.

Зокрема, у номінації «комерційна архітектура» перемогу здобули львівські архітектори Сергій Губарь та Аліна Саніна за відпочинковий будиночок «Асгард», який розташований на території готельного комплексу «Бухта вікінгів» біля Львова.

Відпочинковий будиночок «Асгард»

У номінації «нереалізований проект міського планування» переміг комплекс «Містечко Підзамче», створений компанією AVR Development. Цей комплекс планують реалізувати на території колишнього заводу «Алмазінструмент». Частина конструкцій будуть інтегровані в сучасні фасади житлових будинків або стануть елементами благоустрою двору.

Проект житлового комплексу «Містечко Підзамче»

У номінації «нереалізований комерційний об’єкт» перше місце дісталось львівській архітектурній майстерні «Симетрія» та їхньому проекту дерев’яного готелю у Карпатах.

Проект готелю в Карпатах

Окрім того, львівська архітекторка Ольга Криворучко з URBANIDEAS отримала перше місце у номінації «нереалізовані ландшафтні проекти» за проект реконструкції парку в Одесі.

Проект благоустрою у парку Михайла Жванецького в Одесі

Львівські архітектори зайняли також другі та треті місця в різних категоріях. Зокрема, львів’янка Оксана Шумелда зайняла друге місце в номінації «нереалізований комерційний об’єкт» за проект готелю «На небі» в Карпатах, а також третє місце у номінації «нереалізовані культурно-соціальні об’єкти» за інформаційний павільйон.

Третє місце в номінації багатоквартирного житла отримав архітектурний офіс «Зелемінь» з проектом «Малоголосківські пагорби». Окрім того, «Зелемінь» отримав третє місце за проект реставрації Жовківського замку та ще одне третє місце за проект регенерації замкового парку у Жовкві. У категорії «міський дизайн» друге місце посів реалізований проект вул. Римлянина від ЛКП «Інститут просторового розвитку»

Проект вул. Римлянина у Львові отримав друге місце у номінації «міський дизайн»

У номінації реновації історичних споруд друге місце отримав львівський «Банк Готель». Друге місце також отримала львівська студія LichtForum за підсвітку латинської катедри.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук