Чи досить хліба і видовищ?

Які торгові центри будують у Львові

БлогиЮліан Чаплінський , 27 березня 2019 4388 3
Юліан Чаплінський
заступник міністра розвитку громад та територій України з питань європейської інтеграції, головний архітектор Львова у 2015-2019 рр.

Торгівля віддавна була важливим аспектом міського життя. Міста виникали і розквітали на перетині торгових шляхів. Бурхливе ринкове життя буяло на центральних площах цих міст.

Сьогодні центри торгівлі залишаються вкрай важливими для міського життя. Тому до їхнього проектування та будівництва слід ставитися відповідально, враховуючи сучасні урбаністичні аспекти, вимоги до інклюзивності, безпеки і комфорту містян.

На жаль, бажання замовників зекономити під час реалізації проекту нерідко призводить до поширених помилок під час будівництва торгово-розважальних центрів у наших містах. Тоді замість комфортних громадських просторів, площ чи скверів навколо шопінг-моллів з’являються паркінги, шлагбауми і високі бордюри, а самі будівлі ТРЦ стають схожими на склади чи фабрики, які не прикрашають міський краєвид.

У новому випуску відеоблогу я запрошую вас відвідати новий торговий центр у Львові – Spartak. Спробуймо проаналізувати, чому цей проект вийшов саме таким і чи можна його покращити. Прошу вас ділитися враженнями від львівських ТРЦ. Чи задоволені ви тим, яка рітейл-архітектура з'являється у нашому місті? Чи досить львів'янам лише хліба і видовищ, чи може час вимагати більшого?

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук