Прокуратура судиться за ₴12 млн невикористаних на ремонт перинатального центру

ЕкономікаОрися Шиян, 6 червня 20164270

Прокуратура вимагає через суд повернути 12 млн грн за невиконані роботи з реконструкції перинатального у Львові.

Прокуратура Львівської області позивається з Львівською обласною державною адміністрацією про повернення коштів, виділених у 2015 році на реконструкцію Львівського обласного клінічного перинатального центру на вул.Дж.Вашингтона, 5 у м.Львові. Оскільки роботи на цьому об’єкті не були виконані у вказаний термін, прокуратура вимагає повернути до бюджету невикористаний підприємством авансовий платіж з урахуванням пені на загальну суму більше 12 млн грн. Справу передали у Господарський суд Львівської області, повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Окрім того, у травні прокуратура області подала до Господарського суду Львівської області ще чотири позовні заяви до низки суб’єктів господарювання про повернення невикористаних авансових платежів за договорами закупівлі робіт та послуг за державні кошти на загальну суму більше 4 млн грн.

Нагадаємо, реконструкцію перинатального центру розпочали ще 2013 року, але через брак коштів уже через рік її призупинили. У серпні 2015 року Кабмін затвердив проектно-кошторисну документацію на реконструкцію Львівського обласного клінічного перинатального центру на вул. Джорджа Вашингтона, 6 вартістю у ₴171 млн. У лютому 2016 року будівельники прогнозували при справному фінансуванні завершити реконструкцію перинального центру до кінця 2016 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук