Промисловість Львівщини з початку року скоротилась на 1,5%

Економіка16 червня 20101470

У Львівській області в січні-травні цього року обсяг промислової продукції порівняно з відповідним періодом попереднього року скоротився на 1,5%, тоді як у січні-травні 2009р. проти січня-травня 2008р. зменшення становило 26,4%.

Як повідомили ZAXID.NET в обласному управлінні статистики, зокрема, зросли обсяги у добувній промисловості на 2,7%, підприємства переробної промисловості спрацювали на рівні минулого року. На підприємствах з виробництва та розподілення електроенергії, газу та води обсяги виробництва зменшились на 10,2%.

У добувній промисловості зростання обсягів виробництва забезпечили підприємства з добування кам’яного вугілля.

У переробній промисловості зростання промислового виробництва відбулось на підприємствах з оброблення деревини та виробництва виробів з деревини, крім меблів – на 12,1%, машинобудування – на 7,2%, виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – на 5,7%, хімічної і нафтохімічної промисловості – на 4,4%, легкої промисловості – на 4,2%.

У машинобудуванні наростили обсяги виробництва підприємства з виробництва машин та устаткування і з виробництва транспортних засобів та устаткування.

Серед підприємств харчової промисловості найкраще спрацювали підприємства з перероблення та консервування овочів та фруктів, з виробництва олії та тваринних жирів; виробництва чаю та кави; виробництва мінеральних вод та безалкогольних напоїв.

Водночас зниження промислового виробництва відбулося на підприємствах з целюлозно–паперового виробництва (на 31,8%), з виробництва продуктів нафтоперероблення (на 19,3%), з виробництва іншої неметалевої мінеральної продукції (на 18,8%) та металургійного виробництва (на 0,3%).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук