Промисловий індекс окупованого Криму знизився на 9%

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 27 вересня 201411461

За вісім місяців цього року – у період з січня до серпня включно – індекс промислової продукції в Криму знизився на 9%. Менше стали виробляти харчових продуктів, виробів легкої промисловості та електроенергії.

Про це повідомляє Територіальний орган Федеральної служби держстатистики в Криму.

За даними відомства, випуск харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів скоротився в порівнянні з минулим роком на 14%. «У тому числі, знизилося виробництво борошна більш ніж на 17 тисяч тонн, хліба і виробів хлібобулочних – на 3 тис. тонн, ковбасних виробів – більш ніж на 2 тис. тонн», – повідомляє Кримстат.

Крім того, на підприємствах легкої промисловості за вісім місяців року випуск продукції в порівнянні з аналогічним періодом 2013 року знизився на 47%, у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалічної мінеральної продукції – на 32%.

У службі статистики також підрахували, що індекс промислової продукції у виробництві, передачі і розподілі електроенергії за вісім місяців склав 75%. При цьому виробництво електроенергії скоротилося на електростанціях всіх типів: теплових, сонячних і вітрових. Всього в Криму з січня по серпень вироблено 539,6 млн кВт/г електроенергії, що на 183,4 млн кВт/г менше, ніж рік тому.

Водночас з початку року на півострові зросло виробництво основної фармацевтичної продукції і фармпрепаратів на 154%. Збільшилося також металургійне виробництво, виробництво готових металовиробів, окрім машин і устаткування, на 4%. На 16% збільшився обсяг виробництва в добувній промисловості і розробці кар'єрів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук