Проросійського політика від Іспанії переобрали президентом ПАРЄ

Педро Аграмунт після переобрання запропонував повернути у ПАРЄ Росію

СвітВолодимир Пиріг, 23 січня 20172931
Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт

Президентом Парламентської Асамблеї Ради Європи переобрано чинного президента, політика від Іспанії Педро Аграмунта.

Як повідомило агентство УНІАН, відповідне рішення було проголошено в понеділок у Страсбурзі в рамках зимової пленарної сесії ПАРЄ.

Кандидатура Аграмунта, який належить до групи Європейських народників, була єдиною, що була висунута на посаду президента ПАРЄ. Вибори відбуваються кожні два роки.

Переобраний президент відразу зайняв місце в президії та подякував депутатам. «Я буду робити все можливе, щоби вести цю Асамблею вперед», – запевнив він.

Він також пообіцяв боротися за повернення до складу ПАРЄ російської делегації, яку виключили звідти через агресію РФ проти України.

«Я провів численні консультації керівниками палат парламенту Росії і з депутатами. Я завжди наполягав, що представники всіх країн мають брати участь у роботі асамблеї, оскільки ми – асамблея 47, а не 46 держав. Відсутність Росії в цьому залі не є на користь нікому», – заявив Аграмунт, якого процитувала «Українська правда».

«Я буду продовжувати це робити, оскільки побачив, що представники РФ налаштовані на діалог і хочуть знайти вихід з глухого кута», – додав він.

Нагадаємо, Аграмунт наполягав на тому, що асамблея повинна зробити все необхідне для повернення в пленарний зал представників Росії.

«Я переконаний, що ситуація, коли одна з країн-членів, Росія, не бере участь у Асамблеї, не йде нікому на користь. Ні нашій асамблеї, ні Росії, ні іншим 46 країнам-членам. Після того, як я був обраний президентом ПАРЄ, я зробив кроки для відновлення діалогу з російським парламентом. Я робив це в умовах повної прозорості, завжди привертаючи до цього обговорення керівників наших політичних груп і інформуючи про цю роботу всіх членів Бюро. Дуже часто я бачив, що деякі групи заважають веденню діалогу, але ми повинні вислуховувати всіх, враховувати інтереси та занепокоєння», — заявив президент ПАРЄ.

У жовтні минулого року Аграмунт висловив ідею повернути Росію в ПАРЄ, але цей задум не знайшов підтримки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук