Проїзд у маршрутках Ужгорода подешевшав на 25 копійок

Економіка27 січня 20112871

Проїзд в ужгородських маршрутках з 1 лютого коштуватиме 1 грн. 75 коп. Про це домовились, уклавши відповідну угоду терміном на два місяці, виконавчий комітет Ужгородської міської ради в особі міського голови Віктора Погорєлова та підприємці,які здійснюють автомобільні пасажирські перевезення в Ужгороді, а саме - Асоціація автомобільних пасажирських перевізників Закарпатської області.

Як повідомили кореспонденту ZAXID.NET у прес-службі Ужгородської міськради, домовленості з перевізниками міська влада прагнула, враховуючи потребу поетапного наближення діючих тарифів на пасажирські перевезення до економічно обґрунтованих витрат та в інтересах ужгородців. "Я задоволений тим, що підприємці-перевізники з порозумінням поставилися до тих, хто щодня користується маршрутками, і для кого здорожчання проїзду в міському транспорті не пройшло непоміченим. Міська влада готова в разі значного підняття в державі цін на паливно-мастильні матеріали повернутися до питання ціноутворення на пасажирські перевезення в Ужгороді", - так прокоментував домовленість міський голова Віктор Погорєлов.

Вже півтора місяці, починаючи з 16 грудня минулого року, ужгородці платили за проїзд 2 грн. Рішення про підвищення ціни з 1,50 до 2 грн. прийняла ще попередня влада Ужгорода у серпні 2010 р, щоправда, так і не застосувала. Нове керівництво міста вирішило не скасовувати рішення попередників. Тема пасажирських перевезень викликала бурхливі обговорення серед депутатів на черговій сесії, перевізників та пасажирів. На сесії міської ради депутати проголосували за створення тимчасової комісії, яка вивчатиме питання подорожчання пасажирських перевезень в Ужгороді.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук